Loading...
×

RE/MAX Moldova

RE/MAX este o rețea internațională de birouri francizate deținute și operate în mod independent. În calitate de lider global al industriei, deschidem ușile agenților și aducem clienții noștri acasă. Nimeni în lume nu vinde mai multe proprietăți imobiliare decât RE/MAX.

Contactează-ne

Teren agricol de vânzare 2,5 ha – Sîngera, traseul Chișinău – Anenii Noi/ Avante

Raion Chisinau / Oraș Sîngera / No sector / No street

Distribuie pe:

RMX_1838
Exclusiv

Preț ofertă: 240.000 EUR
96,000 € / mp

17 Vizualizări 1 Azi

Detalii

Suprafață teren: 250 ari

Facilități

• Amenajare străzi: Asfaltate, Pietruite
  • Amplasare teren: Amplasat înafara localității
  • Utilități teren: Curent

Descriere

Se oferă spre vânzare teren agricol cu suprafața de 2,5 ha, amplasat strategic în Sîngera, pe traseul principal Chișinău – Anenii Noi, chiar în spatele benzinăriei Avante.

Terenul beneficiază de acces rapid și comod din drumul principal, având o poziționare avantajoasă atât pentru activități agricole, cât și pentru dezvoltarea unei afaceri. Zona este într-o continuă dezvoltare, cu flux intens de transport și vizibilitate bună.

Simulează un credit ipotecar
Suma Solicitată
500 000 MDL
Alege Termenul
180 luni
Plata Lunară
Valoarea Totală Plătibilă
Rata Dobânzii
Dobânda Anuală Efectivă
Tip Dobândă

Fiecare agenție RE/MAX este deținută și operată în mod independent.