Loading...
×

RE/MAX Moldova

RE/MAX este o rețea internațională de birouri francizate deținute și operate în mod independent. În calitate de lider global al industriei, deschidem ușile agenților și aducem clienții noștri acasă. Nimeni în lume nu vinde mai multe proprietăți imobiliare decât RE/MAX.

Contactează-ne

Garsonieră Botanica, Or. Chișinău

Raion Chisinau / Oraș Chisinau / Botanica / str. Butucului

Distribuie pe:

RMX_1847
Exclusiv

Preț ofertă: 21.900 EUR
2,433 € / mp

183 Vizualizări 27 Azi

Detalii

Suprafață totală: 9 m² Camere: 1

Facilități

Descriere

Se vinde cameră în cămin – 9 m²  

Locație foarte bună, lângă parc!

- Bucătărie proprie  
- WC propriu  
- Compactă și comodă pentru trai sau investiție  
- Zonă liniștită, cu acces rapid la transport, magazine și parc

Ideală pentru o persoană, student sau pentru chirie.

Pentru mai multe detalii și vizionare – contactați-mă în privat!

Simulează un credit ipotecar
Suma Solicitată
500 000 MDL
Alege Termenul
180 luni
Plata Lunară
Valoarea Totală Plătibilă
Rata Dobânzii
Dobânda Anuală Efectivă
Tip Dobândă

Fiecare agenție RE/MAX este deținută și operată în mod independent.