Loading...
×

RE/MAX Moldova

RE/MAX este o rețea internațională de birouri francizate deținute și operate în mod independent. În calitate de lider global al industriei, deschidem ușile agenților și aducem clienții noștri acasă. Nimeni în lume nu vinde mai multe proprietăți imobiliare decât RE/MAX.

Contactează-ne

Apartament cu 3 camere

Raion Chisinau / Oraș Chisinau / Botanica / bd. Dacia

Distribuie pe:

RMX_1842
Exclusiv

Preț ofertă: 119.000 EUR
1,859 € / mp

60 Vizualizări 25 Azi

Detalii

Starea apartamentului: Cu reparație Suprafață totală: 64 m²
Bucătării: 1 Etaj: 3/9
Fond locativ: Secundar Dat în exploatare: Da
Camere: 3 Exclusiv: Da

• Lift: Lift
  • Amenajare străzi: Asfaltate, Iluminat stradal

Descriere

Spre vânzare apartament cu 3 camere în sectorul Botanica, pe bulevardul Dacia! Botanica Bulevardul Dacia

Vă prezentăm un apartament spațios și confortabil cu 3 camere, amplasat într-o zonă excelentă din sectorul Botanica, în prima linie la bulevardul Dacia, la etajul 3 al imobilului.

Caracteristici principale:

Compartimentare practică și luminoasă
Apartamentul se vinde complet mobilat
Dotat cu aer condiționat
Boiler pentru apă caldă
Geamuri termopan
Vedere bilaterală: atât spre curtea interioară, cât și spre bulevardul Dacia
Etajul 3 – unul dintre cele mai căutate etaje

Avantajele zonei:

Curtea blocului urmează să fie renovată
Locuri de parcare disponibile
Grădiniță în imediata apropiere
Magazine, supermarketuri și alte facilități
Acces rapid la transport public în orice direcție

Apartamentul este ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită amplasării într-o zonă cu infrastructură dezvoltată și acces facil către toate punctele importante ale orașului Chișinău.

Simulează un credit ipotecar
Suma Solicitată